Yapı

ERGTG; ürünleri, çözümleri, iç ve dış tüm yapı dekorasyon işleri ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir firmadır. İkamet amaçlı konutlardan villa ve ofislerin inşasında, iç ve dış mekân tasarımlarından dekorasyonuna ve restorasyonuna kadar geniş bir hizmet alanına sahiptir. 

ERGTG İnşaat ve yapı malzemeleri konusunda deneyimli olan büyük inşaat firmalarıyla iş birliği içerisindedir. Geliştirmekte olduğu projelerde en yenilikçi ve modern teknolojileri kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda tasarımın sonucu üzerinde çok büyük etkisi olan, yüksek teknoloji ürünü kaliteli malzemeler kullanmaktadır. 

Firmamız projelerinde kullanmış olduğu malzemelerden; farklı türlerdeki bütün duvar kağıtları, parkeler, MDF ve UPVC malzemeleri, parke cilaları vb. gibi ürünlerin ticaretinde aktif rol almaktadır. İnşaat ve yapı sektörü Türkiye’deki en büyük pazarlardan birisidir. ERGTG olarak bu iş kolunda faaliyette bulunan ulusal ve uluslararası birçok firma ile iş birliği yaptık. 

Müşterilerimizin inşaat, yapı dekorasyon, iç ve dış mimari tasarım, bahçe tasarımı ve restorasyon konularındaki taleplerine en doğru şekilde hizmet vermeye hazırız.

“Maksimum Hizmet-Minimum Fiyat” 

 
ic-mimarlık

İnşaat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloribus, autem amet. Labore eos cum at, et illo ducimus.

İç Mimarlık

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Doloribus, autem amet. Labore eos cum at, et illo ducimus.