Ticaret

Dünyanın birçok bölgesinde uluslararası faaliyet gösteren çok sayıda firma ile iş birliklerimiz bulunmaktadır. Bu anlamda uluslararası pazarlarda etkin ve başarılı olmak için yeni çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Yurtdışından ithal etmeyi veya yurtdışına ihraç etmeyi planladığınız ürünlerle ilgili araştırma, üretici ve tedarikçi bulma, ithalat veya ihracat için gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi, nakliye organizasyonlarının yapılması, gümrükleme işlemleri ve benzeri çok sayıda hizmetlerimiz mevcuttur.

  • Ürününüze ve firmanıza güveniyor, uluslararası pazarlarda yer alarak satışlarınızı ve karlılığınızı arttırmak istiyorsanız, 
    Gelecek vizyonunuzda e-ticaret alanında büyümek varsa,
  • Tüm ihracat ve ithalat süreçlerinizin profesyonel ve kurumsal bir yapı kurularak sistemli bir şekilde yapılmasını, etkin, verimli, hızlı ve sonuç odaklı olmasını istiyorsanız,
  • Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.