Tekstil

Firmamız tekstil iş kolunda; kumaş, perde, iplik, giyim ürünleri ve hali ticareti konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermektedir. Son dönemde Avrupa’dan Türkiye’ye yüksek kalitede ipek ve pamuklu kumaş ithal ederken, aynı zamanda Türkiye’den Asya, Ortadoğu ve Avrupa’daki birçok ülkeye Türk malı orijinal pamuklu kumaşların ihracatını gerçekleştirmektedir.
Türk tekstil ürünleri hem yüksek kalitesi hem de ekonomik ve uygun fiyatı ile Ortadoğu ülkeleri arasında oldukça fazla talep görmektedir. ERGTG olarak bu ürünlerin yurtdışına ihracatını yapmak üzere tanınmış ve bilinen birçok Türk firması ile iş birliklerimiz bulunmaktadır. Ticaretini yaptığımız ürünler ile ilgili bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca bunların dışında herhangi bir markadan ürün talebiniz olması durumunda ERGTG olarak bu ürünleri tedarik etmeye ve uygun fiyatla sizlere ulaştırmaya hazırız.
Türkiye perde üretimi ve tasarımında oldukça ileri seviyededir. Çok sayıda şirket farklı türlerde birinci sınıf perdeler üretmektedir. Firma olarak bu konuda faaliyet gösteren firmalarla iş birliği yaparak, ürünlerini Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine ihraç ettik. Evinizi veya ofisinizi en modern tasarım ve özel kalite perdeler ile dekore etmek istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.
ERGTG tekstil departmanımızın diğer bir faaliyet alanını da halılar oluşturmaktadır. Halı ticareti konusunda firmamız oldukça değerli ve uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Ekibimiz Avrupa’nın birçok ülkesine özel el yapımı halı ihracatı yapmakta, ayrıca Asya’nın bazı bölgelerinden Türkiye’ye makine dokuma halıları ithalatı gerçekleştirmektedir. ERGTG olarak, yurtiçi veya yurtdışında halı ticareti konusunda faaliyet gösteren tüm şirketler ile iş birliği yapmaya açığız.