Hakkımızda

ERGTG (Erdem Global Ticaret Grubu) 2015 yılında 500.000.- USD tutarındaki ilk yatırımla İstanbul’da kuruldu. ERGTG’nin beş farklı departmanı vardır; inşaat, yiyecek ve içecek, tekstil, ticaret ve turizm.
Firmamız kuruluşundan bu yana, bitkisel çay ve esans ticaretinden, binaların tasarım ve dekorasyonuna, her türlü tekstil ve kumaş ticaretinden, dünyanın dört bir yanından Türkiye’yi ziyaret etmek isteyen misafirler için turistik ve eğlence amaçlı seyahatler organize ederek her türlü vize işlemlerini gerçekleştirmeğe kadar çeşitli konularda faaliyet göstermektedir.
Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. En modern ve yenilikçi teknolojileri kullanarak hizmet üretmek amacıyla çalışan ekibimiz, sizlerden gelecek talepleri karşılamak için çalışmaktadır. Kalite arıyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hakkımızda
ERGTG (Erdem Global Ticaret Grubu) 2015 yılında 500.000.- USD tutarındaki ilk yatırımla İstanbul’da kuruldu. ERGTG’nin beş farklı departmanı vardır; inşaat, yiyecek ve içecek, tekstil, ticaret ve turizm. Firmamız kuruluşundan bu yana, bitkisel çay ve esans ticaretinden, binaların tasarım ve dekorasyonuna, her türlü tekstil ve kumaş ticaretinden, dünyanın dört bir yanından Türkiye’yi ziyaret etmek isteyen misafirler için turistik ve eğlence amaçlı seyahatler organize ederek her türlü vize işlemlerini gerçekleştirmeğe kadar çeşitli konularda faaliyet göstermektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. En modern ve yenilikçi teknolojileri kullanarak hizmet üretmek amacıyla çalışan ekibimiz, sizlerden gelecek talepleri karşılamak için çalışmaktadır. Kalite arıyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.